
Modelis LV No Lucky Miner kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 7 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 150W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 0.25 | $ 7.62 | $ 91.41 |
| Elektrība | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Peļņa | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.82 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Ražotājs | Lucky Miner |
| Modelis | LV |
| Zināms arī kā | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Izdaliet | May 2026 |
| Izmērs | 200 x 128 x 70mm |
| Svars | 1100G |
| Trokšņa līmenis | 40db |
| Ventilators(-i) | 1 |
| Power | 150W |
| Saskarne | Ethernet / Wifi |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |